Gruziński wnętrz dla Twojego domu

Autor: Maciuś

Gruziński architektura i wystrój wnętrz są trwałe wygląd i styl faworytów dla wielu ludzi. Okres gruziński pochodzi od tytułowych królów epoki, począwszy od Jerzego I ?? s ascendency w 1714 roku, a kończąc w 1830 roku George IV Jednak jak style zmieniają się wolniej niż królów gruziński stylu ?? ?? często zawiera kilka dodatkowych lat na każdym końcu. Dla tych, którzy mają szczęście właścicielem nieruchomości gruzińskiej, dekorowanie go w odpowiednim stylu, może naprawdę większość z domu i wydobyć atmosferę elegancji. Jednak dodanie pewnych elementów gruzińskim stylu może również pracować również w bardziej nowoczesnych domów. Czy twój dom jest gruziński lub bardziej nowoczesne, dodając gruziński smak dekoracji można dodać styl i talent do nieruchomości.


Gruzini mieli bardzo konkretne pomysły, jeśli chodzi o kolor schematów. Pale i pastelowe kolory były popularne wybory w dalszej części okresu, podczas gdy mocne kolory takie jak bordo i zieleń były najwyższej mędrca w pierwszych latach, gdyż były one związane z luksusu (kaca z epoki Restauracji). Jasne i przestronne blade kolory, takie jak zielenie, blues, różów i szarości były główne schematy kolorów w tej epoce. W celu osiągnięcia tego rodzaju znaleźć można wyszukać wiele firm malarskich, które mają ?? dziedzictwa ?? Zakresy pasujących kolory używane w różnych okresach historycznych. Dodano Accent dotyka z odrobiną złota farba. Gruzini byli również fani tapety choć nie używać ciężkich lub bardzo wzorzyste papieru. Proste lekkie wzory były często używane, zazwyczaj w powtarzających się wzorów (takich jak trefoils w stylach lub chińsko-esque). Różne odmiany panelami i boazerią zostały również wykorzystane na ścianach, z drewna, malowane w jasnych kolorach. Panele rzadko objęte więcej niż połowę ściany, jak większość Gruzinów dzieli ich ściany poziomo na trzy części. W celu osiągnięcia tego Dado i szyny obrazek często kluczowe funkcje dekoracyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>